Ksiązki

- Dlaczego Pani pisze książki? - Ktoś kiedyś zapytał zupełnie poważnie.
- Dla magii. - Odpowiedziałam. - Dla magii słów.

Właściwie, dlaczego przez lata wiele godzin spędzam pisząc,
Zdarza się, że przepiszę całą noc.
Dlaczego wciąż to robię?
Dlatego, że to jest moja praca duchowa, pasja i powołanie...

Jest coś takiego w sercu artysty, coś w sercu człowieka, co intuicyjnie mówi mu, że ta ukochana praca ma sens. Co jakiś czas Aniołowie przysyłają listy i ludzi, którzy sens tej długoterminowej wieloletniej pracy potwierdzają.

Nowe Książki są dostępne w Wydawnictwie Floridiana

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100089632382784
tel. +48 603 846 151

książka WSPOMNIENIA Dobra Karma, Biała Magia Słowa

W tej książce żywo opisane sny, regresje i terapie regresyjne przenoszą czytelnika na moment w sytuacje sprzed wieków, aby poprzez przeżywanie i rezonans osobisty mógł on uwolnić się od własnych podobnych doświadczeń.

przycisk

książka MEDYTACJE Dobra Karma, Biała Magia Słowa

Autorka w tej książce dzieli się medytacjami dynamicznymi o głębokiej praktyce transformacji które przeżywamy poprzez ich czytanie. Wyjątkowy dobór słów i składnia archaiczna powodują, że czytelnik zanurza się w procesie samo-uzdrawiania na głębokich poziomach.

przycisk

Starsze książki są dostępne w Wydawnictwie KOS:

książka Esencja Numerologii

Podstawy numerologii, pierwsze obliczenia podstawy interpretacji; tabela korzystnych wibracji podpisów. Szczególnie jasny opis kwadratów a w nich triad numerologicznych. Tabele korzystnych kombinacji. Naprawdę esencja tego, co istotne. Polecamy dla początkujących.

przycisk

książka Numerologia - Klucz Do Poprzednich Wcieleń

Klucz do poprzednich wcieleń. Odpowiedzi na pytania, jakie lekcje z poprzednich inkarnacji zaplanowaliśmy na to wcielenie. Dlaczego urodziliśmy, się tu, w tej rodzinie i teraz? Dla tych, którzy pragną o numerologii wiedzieć więcej.

przycisk

książka Numerologia Związków

Jeśli próbujesz zrozumieć drugiego człowieka, wejrzyj w jego podstawowe potrzeby, zauważ, czego doświadczył, jako dziecko. Przyjrzyj się temu, jaką posiada wewnętrzną uwagę. Każdy ma inną. Człowiek o wibracji 6 ceni rodzinę, a o wibracji 5 swobodę. W każdym z nas mieszka 3 letnie dziecko. Zrozum je i jego potrzeby, zrozum siebie i swoich bliskich. Tu spotkasz wyjątkowe Bajki Ezoteryczne dla dzieci w każdym wieku.

przycisk

książka Słownik Dobrych Słów, Czyli Pozytywnej Werbalizacji

Jeśli chcesz w słodki sposób, zwrócić komuś uwagę na to jak bardzo ważne są w życiu dobre, twórcze i rozwijające nas słowa - ta książka będzie doskonałym początkiem.

 

Wstęp
Pobierz przykładowy rozdział

przycisk

książka Numerologiczny Słownik Imion

Jakie informacje i jaką energię, niosą w sobie imiona? Które imiona są dla nas korzystne? Jakie zasady kierują doborem imion i pseudonimów? Dlaczego suma wibracji samogłosek jest tak ważna?

przycisk

książka Słownik Uczuć i Emocji

Iloma słowami potrafisz określić swoje odczucia? Czy wiesz, że jest ich ponad 460? Jak często masz wrażenie, że on/ona nie rozumie, co czujesz? Dialog, który wciąga. Pytania i odpowiedzi pobudzające także dla Ciebie. Inspiracje, kontrowersje, prawdziwe historie.

 

Spis treści
Pobierz przykładowy rozdział

przycisk

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.