O autorce

malgorzata_brzoza

Autorka wielu książek w tym Słownika Dobrych Słów, Słownika Uczuć
i Emocji
oraz czterech specjalistycznych książek o numerologii: polski Numerologiczny Słownik Imion, Esencja Numerologii, Numerologia Związków (w tym Bajki Ezoteryczne), Numerologia Kody Reinkarnacji - klucz do poprzednich wcieleń, Joisan siostra aniołów a także czeskiego Numerologicznego Słownika Imion XXI wieku. 

Wydała pierwszą w Polsce płytę z tekstami piosenek o duchowej głębi przekazu: Anioly Latają Nisko. 

Autorka trzech fotoklipów o numerologii, których wizualizacje posiadają zaplanowane działanie relaksacyjne i koloroterapię.

Autorka znana jest słuchaczom z licznych audycji radiowych i widzom ze spotkań Porozmawiajmy TV, Madary AM, Świadoma TV, PR 3, Tok FM. Autorka licznych artykułów prasowych o numerologii, werbalizacji pozytywnej i apokryfach chrześcijańskich oraz szeroko pojętych wyższych, duchowych wartościach uniwersalnych.

Od 1997 roku prowadzi liczne kursy i wykłady w zakresie Numerologii Karmicznej.

Kursy i warsztaty z numerologii pitagorejczyków, opartej na wcześniejszych naukach platońskich. Uprawia numerologię humanistyczną, wyspecjalizowaną w psychoanalitycznym zrozumieniu nawyków człowieka, wyniesionych z dzieciństwa i poprzednich wcieleń. Specjalizuje się w interpretacji lekcji z poprzednich żywotów, zapisanych w dacie urodzenia imionach i nazwiskach, zaplanowanych na aktualne życie dla konkretnej osoby. Uczy odczytywać karmę osobistą i dziedzictwo karmy rodu.
Ukazuje nowatorskie i wyjątkowo trafne interpretacje numerologiczne o głębokich walorach psychoterapeutycznych.

Konstruuje Pseudonimy Wzmacniające (bez żadnych dodatkowych dociążeń karmicznych, inne niż uczniowie pani Lobos) poprzez które, każdy człowiek może uruchomić dodatkowe możliwości realizacji swoich talentów i planów.

Prowadzi warsztaty Kody Reinkarnacji, ustawienia w polu pamięci poszukujące wyjścia z nawyków z poprzednich wcieleń (inne niż w/g Hellingera), oraz warsztaty Białej Magi Słowa i Dźwięku, czyli świadomego używania mocy słów, pozytywnej werbalizacji i potęgi pracy w kręgu mocy wspartego dźwiękiem.  Medytacje dynamiczne i procesowe oparte o zrozumienie siebie i innych. Jest urodzoną duszą artystyczną, autorką wierszy, tekstów śpiewanych, grafik, zdjęć, fotoklipów, obrazów olejnych i rysunków.

Wyróżniona odznaczeniem Piramida Słońca przyznawane przez polski periodyk ezoteryczny "Nieznany Świat". Nazwana przez prasę "Pierwszą Damą Polskiej Numerologii".

Warsztat pracy autorki powstał poprzez lata praktyki i samodzielnego poznawania świata na bazie osobistych przeżyć i doświadczeń wychodzenia z ciała, wędrówek poza planetę a także poprzez doświadczenia w technikach: Rebirtning i Regresing. Oraz wiedzy nabytej po szkoleniach i nieustannej praktyki od 1992 roku po dziś, w zakresie: 3 stopień Metody Silvy, 3 stopień Reiki, masażu, konchowania, podstaw rediestezji, podstaw Theta Thealing, Yoga Yjengar’a pod skrzydłami Bożeny Ostrowskiej, taniec improwizowany, śpiew klasyczny, biały, alikwotowy, koloroterapia, praca z Aniołami, energoterapia, hipnoza zaawansowana.

„Mój rozwój wiedzy numerologicznej wzrasta wraz z każdym kolejnym spotkaniem z klientem i z uczniami, oni są dla mnie najlepszymi nauczycielami.” Na początku swojej drogi ukończyła szkolenia z numerologii karmicznej u Natalii Czarmińskiej i poznała system Gladys Lobos, uczyła się w oparciu o nauki Gurdźijewa i Uspieńskiego, pracuje jednak na podstawach numerologii karmicznej i na bazie wieloletnich osobistych doświadczeń w pracy ze sobą i z ludźmi. Samoobserwacja. Samodoskonalenie. Nieustanna i codzienna modlitwa poza religijna, medytacje dynamiczne, praca z dźwiękiem archaicznym i magiczną stroną ludzkich emocji, to wszystko wciąż jest aktywne, dzieje się i odkrywa nowe horyzonty poznania i doświadczenia. Tym wszystkim autorka dzieli się ze swoimi uczniami i na tej bazie udziela konsultacji. Dlatego jest doskonałym nauczycielem i wyjątkowym life coachem.

 

Audycja radiowa TOK FM z dnia 14.11.2004; [45min 44]:

 

Audycja radiowa PR Katowice z dnia 17.01.2006; [48min 57]:

 

Pobierz klika rozdziałów mojej najnowszej książki:
Yasna Joisan siostra aniołów - pobierz

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.