Kalendarz wydarzeń

GDYNIA - NUMEROLOGIA KARMICZNA cz.4 Numerologia Zwiąków.
Kontakt Szkoła Samokształcenia Terapeutów/ Odnowa Centrum

 

Numerologia Związków.

Warsztaty o relacjach międzyludzkich i ich sensie.  O znaczeniu emocji, uczuć i szacunku do inności poprzez jej zrozumienie. O sposobach komunikacji i ogromnym znaczeniu słów. O datach urodzenia i wpływie imion i nazwisk na nasze doświadczenia. Dla tych, którzy wiedzą, ze nie ma przypadków. Są tylko szczególne zbiegi okoliczności.

Jeśli chciałbyś wiedzieć po co spotkałeś konkretną osobę? Jakie są karmiczne przyczyny dla których się spotykamy? Czego ma nas nauczyć dana relacja? Jak odnaleźć w niej sens i odwagę życia? Na takie pytanie będziemy szukali odpowiedzi  poprzez numerologię karmiczną, ćwiczenia, medytacje  i procesy. Zapraszamy ludzi ciekawych i odważnych poszukujących zrozumienia i samorozwoju.

Warsztaty dla tych, którzy wiedzą, widzą, słyszą i czują więcej.

 

 

Miejsce Gdynia
tel. +48 884 710 888
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.