Kiedy poznasz swoją osobowość i karmę, wiedza pomoże Ci rozwinąć skrzydła, uzdrowić emocje ... przywrócić doskonałość duszy. Do tego służy NUMEROLOGIA.
Kiedy poznasz swoją osobowość i karmę, wiedza pomoże Ci rozwinąć skrzydła, uzdrowić emocje ... przywrócić doskonałość duszy. Do tego służy NUMEROLOGIA.
BackCOM_SIMPLECALENDAR_PRINT
Data:
23.03 - 24.03.2019
Miejsce:
Warszawa
Adres:
Ul. Na Uboczu 22 Warszawa
Osoba do kontaktu:
Anna Weseli,Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon:
501 254 488

Numerologia Związków. Karmiczna Numerologia Związków.

Warsztaty o relacjach międzyludzkich i ich sensie.  O znaczeniu emocji, uczuć i szacunku do inności poprzez jej zrozumienie. O sposobach komunikacji i ogromnym znaczeniu słów. O datach urodzenia i wpływie imion i nazwisk na nasze doświadczenia. Dla tych, którzy wiedzą, ze nie ma przypadków. Są tylko szczególne zbiegi okoliczności.

Jeśli chciałbyś wiedzieć po co spotkałeś konkretną osobę? Jakie są karmiczne przyczyny dla których się spotykamy? Czego ma nas nauczyć dana relacja? Jak odnaleźć w niej sens i odwagę życia? Na takie pytanie będziemy szukali odpowiedzi  poprzez numerologię karmiczną, ćwiczenia, medytacje  i procesy. Zapraszamy ludzi ciekawych i odważnych poszukujących zrozumienia i samorozwoju.

Po warsztatach albo przed możliwe są spotkania indywidualne - Konsultacje.
Konsultacje osobiste na bazie numerologii dają dodatkowe możliwości pracy, przekraczają jej technikę poprzez możliwości indywidualnych medytacji dynamicznych, poprzez procesy świadomości, procesy emocjonalne i konstelacje. 
Chętnych prosimy o zapisy u organizatora. 

Kategoria Warsztaty | Creation date wtorek, 10 styczeń 2017 00:00 | Last modification date środa, 27 luty 2019 11:34 | Created by gosia | Hits 3283

Najbliższe terminy warsztatów

 

Aktualnie aktywni Organizatorzy, do których mogą się Państwo zwracać
z pytaniami o warsztaty
i konsultacje:

Warszawa 
Wrocław organizator:
Anna Weseli
tel. 501 254 488
ania.weseli@gmail.com

Gdynia organizator:
Adam Muzyka 
tel. 781 126 388
http://www.madaryam.pl/

Poznań organizator:
Joga Yam
ul. Jana Kochanowskiego 4/10
Joanna Brudzińska
tel. 797 130 616
www.joga-yam.pl

 
Dusseldorf organizator:
Katharina Cichocki   
tel.  +49 211 220 32 24

 

Chicago organizator:
Aleksandra Lipińska Prokop   
tel.  +1 224 558 2865

 

 

Kontakt

numerolog 1

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.
AKCEPTUJĘ WIĘCEJ INFORMACJI