Szmaragdowo Zielona Moc

Archanioł Rafał

Przynosi uzdrowienie z poziomu boskiej doskonałości, Mocą Szmaragdowo Zielonego światła uzdrawia poprzez boską prawdę. Jego działanie jest możliwe wtedy gdy jesteśmy gotowi na uwolnienie z ograniczających nas systemów przekonań. Jego moc przynosi świadomość wszechobecnej Złotej boskiej Mądrości i doskonałości życia połączonej z niebieskim światłem oczyszczania.

Jeśli pragniesz zmian na lepsze Archanioł Rafał jest gotowy ci pomóc w każdej chwili, zaczynając od uwolnienia pamięci komórkowej od nieprawdziwych i cudzych przekonań. Wszelkie przeszkody powstają na poziomie świadomości, to w co wierzysz emocjonalnie, to co wypełnia twoje serce może być dla ciebie i dla mnie budujące i wspierające. Myśli są potężnymi energiami wysyłanymi w świat a te które powtarzamy pokazują nasze schematy przekonań. Archanioł Rafał jeśli pozwolisz mu działać w twoim życiu uruchomi w tobie bosko doskonałą moc wyzwolenia i uzdrowienia wszystkich niezdrowych przekonań, wspomnień i przekazów komórkowych abyśmy mogli swoje ciało i życie napełnić światłem uzdrawiającym i leczącym urazy z przeszłości w Miłości i przebaczeniu sobie i innym.

 

Bne Elohim Rafael

Wszystko w życiu jest informacją, człowiek jest istotą informacji. Poznaj sam siebie, przyjrzyj się sobie: w co wierzysz? Co jest dla ciebie przyjemne? Co uważasz za dobre? Co jest dla ciebie wartościowe?

Które z tych odpowiedzi są twoje? Których ktoś cię nauczył? Które są przejęte od kogoś?

Komunikacja to wyrażanie przekonań emocji zapamiętanych w ciele. Komunikacja jest kluczem uzdrowienia z przeszłości i wyzwolenia ku boskiej radości z życia. Komunikacja jest wędrówką informacji. Informacją są ludzie, miejsca, okoliczności, słowa, gesty, ton głosu. Żadna informacja w twoim życiu nie pojawia się przypadkowo. Każdy z nas sam dokonuje wyboru informacji i komunikacji a więc i komfortu swojego codziennego życia.

Informacje przenikają nas od gęstości słów przez komórki, struktury DNA, atomy, elektrony i cząstki elementarne. We wszystkich tych przestrzeniach przez modlitwę osobistą, kontemplację, medytację, możemy mocą boskiej doskonałości przywrócić Światłość. Uzdrawiająca Moc Szmaragdowo Zielonego światła może wnikać do naszych komórek i uwalniać nas ludzi od schematów kontroli, od uwarunkowań cudzych przekonań, tak abyśmy odzyskali wewnętrzną mądrość wyboru pomiędzy tym, co naprawdę ważne a tym co pozornie ważne i abyśmy odzyskali osobistą radość z życia.

W Egipskiej księdze umarłych zapisano pytanie, które dusza otrzymuje jako pierwsze po ostatnim oddechu na Ziemi:

Duszo, czy odnalazłaś radość z życia? Czy inni dzięki tobie odnaleźli choć odrobinę radości z życia?

Niech więc prowadzi nas Światłość serca.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.