Wieczór autorki debiut dwóch książek: Medytacje i Wspomnienia z serii: DOBRA KARMA - Biała Magia Słowa.

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie autorskie z Małgorzatą Brzozą, autorką książek "Wspomnienia. Dobra Karma, Biała Magia Słowa" i "Medytacje. Dobra Karma, Biała Magia Słowa"!

Podczas wieczoru autorka zabierała nas w podróż do głębi ludzkiej duszy, odkrywając przed nami fascynujące światy snów, regresji i medytacji.

Małgorzata Brzoza zaprezentowała swoją książkę "Wspomnienia. Dobra Karma, Biała Magia Słowa". Odkryliśmy razem sekrety regresji i terapii regresywnych, przenosząc się w czasie do poprzednich wcieleń, by uwolnić się od traum i powtarzających się schematów. Autorka pokaże nam, jak poprzez przeżywanie i rezonans osobisty możemy uzdrowić swoje życie i otworzyć się na nowe możliwości.

W drugiej książkę "Medytacje. Dobra Karma, Biała Magia Słowa" Małgosia podzieliła się z nami swoimi medytacjami dynamicznymi, które powstawały na jej warsztatach przez 27 lat. Czytając te inspirujące słowa odkrywamy potęgę słów i archaicznej składni, które prowadzą do głębokiej transformacji i samo-uzdrawiania. Jest to czas na wyciszenie, skupienie i połączenie z własną energią.

Wieczór autorski z Małgorzata Brzozą to nie tylko spotkanie z autorką, ale również

  • Możliwość poznania fascynujących technik regresji i terapii regresywnych
  • Doświadczenie głębokich medytacji prowadzących do transformacji
  • Okazja do zadawania pytań i wymiany doświadczeń. 

Jeśli chcesz:

  • Odkryć sekrety przeszłych wcieleń
  • Uwolnić się od traum i powtarzających się schematów
  • Doświadczyć głębokiej transformacji i samo-uzdrawiania
  • Połączyć się z własną energią
  • Spotkać się z inspirującą autorką.

Możesz przyjść na cykliczne spotkania autorskie Małgosi o numerologii w Poznaniu lub posłuchać nagrania z Gdańska.

https://szkolaterapeutow.pl/webinar/malgorzata-brzoza-wieczor-autorski/ 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.