Jak uwolnić się od starych ślubów z innych inkarnacji?

Każda wibracja mistrzowska: 11, 22, 33, 44, 55, itp. oraz energia ascetycznej wędrowki 27, wiąże się z możliwością aktywnie działających ślubów i zobowiązań z poprzednich inkarnacji na planie krystalicznej ścieżki informacji. Dlatego warto podjąć działania dla odwołania i zerwania wszystkich starych ślubów i zobowiązań.

Można to uczynić na wiele sposobów. Prostą modlitwą pomocną w takich sytuacjach jest:

Uwalniam siebie i swoich bliskich od wszelkich starych ślubów i zobowiązań złożonych w moich poprzednich i alternatywnych życiach, uwalniam się mocą boskiej doskonałości i światłości od służby komuś lub czemuś, idei lub narodowi, osobom lub miejscom.

Uwalniam siebie i swoją rodzinę od wszelkich starych ślubów i zobowiązań mocą fioletowego światła przemieniam więzy i połączenia z przeszłości i każdej innej rzeczywistości w doskonałą wolność, spełnioną miłość, dobro, zdrowie i dobrobyt dla mnie i dla mojej rodziny.

Uwalniam siebie i swoją rodzinę od wszelkich starych wzorców służby lub przynależności i mocą boskiej doskonałości wypełniam przestrzeń pamięci prawem do bycia sobą, do bycia szczęśliwym, do bycia zdrowym do życia w dostatku, do życia w radości.

 

Zapalamy świecę z intencją powyższej modlitwy i pozostawiamy ją do wypalenia. Nie gasimy świecy ta intencja uwolnienia będzie pracowała tak długo jak pali się płomień i dokona pracę na tyle procent na ile w danej chwili jesteśmy gotowi.

 

Większą pełną wersję odnajdą państwo w książce: Medytacja, Dobra Karma - Biała Magia Słowa, na stronie 88. 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100089632382784

https://numerolog.net/ksiazki

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.