Imiona i nazwiska ich energetyczne działanie w naszym życiu i numerologiczna interpretacja.

 

Numerologia to fascynujący sposób na poznanie siebie i innych.

Opierając się na dacie urodzenia, numerolog może stworzyć mapę życia, która ujawnia Twoje talenty, karmę, mocne i słabe strony oraz potencjał.

Interpretując imiona i nazwiska może sprawdzić czy twoje zasoby są wystarczające do realizacji twojej mapy - planu życia.

A jeśli nie są wystarczające?

Numerologia może stworzyć odpowiedni dla ciebie pseudonim wspierający, który posiada specjalną osobistą konstrukcję wibracji samogłosek, spółgłosek i odpowiednie ich ustawienie w najlepszej dla ciebie kolejności. Pseudonim wspierający jest tylko dla nas; nikt nie musi o nim wiedzieć ani też nikt nie musi go znać. Jeśli chcesz go wykorzystywać jako pseudonim zawodowy lub artystyczny to także można tak go ustawić aby spełniał takie funkcje w twoim życiu. 

Numerologia o imionach i nazwiskach w dialogu z perspektywą ustawień systemowych:

https://szkolaterapeutow.pl/webinar/imie-jak-zaklecie-mgr-malgorzata-iri-jakubowska-i-malgorzata-brzoza/ 

https://szkolaterapeutow.pl/webinar/oczekiwania-ukryte-w-imieniu-mgr-malgorzata-iri-jakubowska-i-malgorzata-brzoza/ 

https://szkolaterapeutow.pl/webinar/mow-do-mnie-misia83-nicki-przezwiska-przybrane-imiona-mgr-malgorzata-iri-jakubowska-i-malgorzata-brzoza/ 

https://szkolaterapeutow.pl/webinar/historie-ukryte-w-nazwisku-mgr-malgorzata-iri-jakubowska-i-malgorzata-brzoza/ 

https://szkolaterapeutow.pl/webinar/dasz-mi-swoje-nazwisko-przyjmowanie-nazwisk-w-zwiazkach-mgr-malgorzata-iri-jakubowska-i-malgorzata-brzoza/

 

https://szkolaterapeutow.pl/webinar/energia-imienia-w-podgladzie-numerologicznym-i-moc-imienia-malgorzata-brzoza/ 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.