Kody Reinkarnacji - otwarte warsztaty procesowe

 

KODY REINKARNACJI - Ustawienia Reinkarnacji; Człowiek jest istotą informacyjną i bierze nieustannie udział w przepływie informacji w polu jego serca i życia.

SZCZEGÓŁY:

Kody Reinkarnacji w Rodzie cz.1 Ustawienia pamięci uczestników w Rodzie.

Rodowe pola informacji karmicznej. 

OTWARTE. Forma otwarta nie wymaga obecności na żadnych innych warsztatach. Każdy zainteresowany może wziąć w udział w zajęciach.

Poprzez relaksację i medytacje dynamiczne, możemy uruchomić procesy Światła, powrotu do energii Źródła Życia. 
Dostrzec to co w danym kodzie karmicznym jest najpiękniejsze i to co dzisiaj możesz na bazie swojego doświadczenia rozwijać.
Kołyskowanie, technika podstawowa. Rozblokowanie napięć barków i pleców. Uczestnicy powinni przynieść gruby koc i karimatę.

Konstelacje rodzinne w kręgu pokoju (nie Hellingera) dają możliwość akceptacji i uznania z pola informacji. Uczestnicy powinni przynieść drugiego dnia kilogram jabłek, mandarynek albo cebuli do ćwiczeń.
Przez doświadczenie możemy przejść na poziomie materii, umysłu albo ducha. Możemy zintegrować te poziomy pamięci. 
Możemy odzyskać spokój w doświadczeniu, które już minęło i jest teraz i dzieje się w tobie nadal. 
Możemy poprzez zrozumienie, pokierować swoją uwagą i uwolnić oddech. Przeżyć wspomnienia w akceptacji siebie samego.

Kody Reinkarnacji wpływają na nasze codzienne zachowania i wybory, Genetyka Emocje Myśli to składowe życia. 

Człowiek posiada trzy systemy dziedziczenia informacji, nawyków i schematów zachowania. 
Każdy z nich wpływa na pozostałe.

Dziedziczymy dorobek rodu po przodkach. Genetyka.

Dziedziczymy przekonania i nawyki oraz schematy zachowań po ludziach, którzy towarzyszyli nam w dzieciństwie. Emocje.

Dziedziczymy własny dorobek duszy i umysłu z doświadczeń w tym życiu i poprzednich inkarnacji na planecie Ziemia i innych planetach. Myśli.

Kody Reinkarnacji to praca dynamiczna; podobnie jak ustawienia systemowe ale o innym charakterze: poprzez ustawienie widzimy kody reinkarnacji w naszej rodzinie i w naszym życiu.

Biała magia jest potęgą energii serca, którą każdy z nas może wykorzystać.

Od świadomości, że istnieje ogromna krystaliczna siatka informacji i osobista matryca pamięci i że korzystamy z niej na zasadzie nawyków i schematów (tak jak korzystamy z programów komputerowych) rozpoczyna się możliwość uzdrowienia siebie z cudzych nawyków i powrotu do dziecięcej formy radości z życia. 

Preferujemy grupy maksymalnie 12 osobowe.
Proszę o przyniesienie na warsztaty jako pomoce przynajmniej jednego kilograma owoców: jabłka albo mandarynki, mogą być także ziemniaki albo cebule. 
Proszę o przyniesienie na warsztaty luźnego stroju, koca i karimaty, abyśmy mogli skorzystać z kołyskowania.

 

Kody Reinkarnacji Planetarnej cz.2 - Ustawienia pamięci uczestników na  Planetarnej.              

Planetarne wędrówki dusz i ich wzajemne konsekwencje.

OTWARTE. Forma otwarta nie wymaga obecności na żadnych innych warsztatach. Każdy zainteresowany może wziąć w udział w zajęciach.

Oddech oto nasze doskonałe narzędzie do uwolnienia się z zapisów emocjonalnych z poprzednich inkarnacji. Poprzez wybaczenie i prośbę o wybaczenie oraz czerwony oddech możemy szybko przywrócić proces samoregeneracji, zdrowia i dobrobytu.

Reinkarnacja wiedzie nas ścieżkami poprzez różne role w Rodzie i na Planecie, możemy poprzez energię akceptacji życia i roli oraz Miłości do Siebie w każdej z tych roli wyjść punktwo z nawyków i schematów powtarzanych przez wieki. Te warsztaty ustawiają dla każdego uczestnika możliwość wyjścia z jakiegoś schematu. Każdy może ustawić jeden swój temat w ciągu tych dwu dni. Pamiętajmy też o tym że nie ma przypadków, grupa schodzi się zawsze w jakimś celu. Temat osoby obok jest też moim tematem, może mam w swoich przekonaniach nawykowych 30 % a może 60 % z czyjegoś ustawienia dojścia do pierwotnej doskonałej matrycy życia, a każde nawet kilka procent przywróconej Światłości jest już moje dobro samo-rozkwitające we mnie i dla mich bliskich. Ustawiamy sobie powrót do praw naturalnych i doskonałości boskiej w nas samych. Zapraszamy osoby gotowe do tej pracy. Preferujemy grupy maksymalnie 12 osobowe.

Ustawienia w radości i ku odblokowaniu osobistego połączenia ze swoim Źródłem Życia.  Poproszę o luźny strój ze względu na ćwiczenia rozwoju komunikacji werbalnej i mowy ciała.  Energia układu solarnego w którym żyjemy ma odzwierciedlenie w naszych sposobach działania. 

Energia dziedziczenia płynie przez pokolenia i tworzy ich nawykowe formy przekazu. Nasze osobiste drzewo rodu jest drogocennym skarbem i podstawowym zasilaniem poczucia osobistej mocy twórczej.

Energia serca zawsze posiada pamięć absolutnej formy świetlistej doskonałości. Energia Serca łączy pamięć rodu (czyli dziedzictwo ciała i emocji) z energią osobistą duszy. Możemy bez ograniczeń emitować światło, pobierać światło i tworzyć światło. Oto jest drogocenna zdolność każdego serca, pokolenia i dziecka w rodzie. Konstelacje relacji karmicznych w skali naszego układu planetarnego, Solarnego przywracają Światło zrozumienia procesów Życia w Sercu człowieka.

Człowiek jest Istotą informacyjną. Reaguje intensywnie na emocje. Wykorzystując to, że jesteśmy zbudowania w dużej mierze z wody i podlegamy krystalizacji informacji ( Masaru Emoto ) możemy poprzez Kody Reinkarnacji - intensywne pola Osobistych Doświadczeń ustawić w przestrzeni ścieżkę dostępu do Pra Źródła naszego Życia, do Pra Źródła naszej Mocy. To nie są ustawienia w/g B. Hellingera - Kody Reinkarnacji mogą dotyczyć dusz, które wcieliły się kilka razy w jednym rodzie, acz na tym weekendzie będziemy się poruszać po polach pamięci z inkarnacji na całej tej planecie, ku uwolnieniu z nawyków i schematów karmicznych, ku odzyskiwaniu Mocy w Swoim Życiu. Zapraszamy na ustawienia karmiczne osoby gotowe na Miłość w Sercu i na Prawo wybaczenia.

 

Kody Reinkarnacji Poza planetarne cz.3  - Ustawienia pamięci uczestników na skali galaktyki lub szerszej.         

OTWARTE. Forma otwarta nie wymaga obecności na żadnych innych warsztatach. Każdy zainteresowany może wziąć w udział w zajęciach.

Procesy w dziedziczeniu z poprzednich inkarnacji poza planetarnych. Tworzenie dostępu do energii życia w naszej fraktalnej energii nawyków z poprzednich inkarnacji. 
Konstelacje w których możemy przywracać miłość i przepływ energii życia do schematów naszego postrzegania świata i siebie poprzez nakładanie nawyków z różnych planet i cywilizacji.

Jesteśmy istotami informacyjnymi i świetlistymi.
Dlatego możemy świadomie tworzyć informacje wzmacniające nasz pierwotny doskonały wewnętrzny wzorzec rozkwitania. Posiadamy naturalne systemy regeneracji światła i informacji. Posiadamy system samo - regeneracji. Posiadamy zdolności komunikacji. Pieśń duszy płynie w każdej komórce naszego ciała poprzez wszystkie wcielenia. Jest ona ogromną mocą dla każdego z nas. Zdrowe ciało i umysł pozwalają duszy na maksymalną radość z procesu życia. Woda i dieta przekazują informacje, myśli i słowa przekazują informacje, działanie nasze przekazuje informacje. Wszystkie te mechanizmy ulegają modulacji myślą, słowem i uczynkiem - kodem kinetycznym. Poprzez odnalezienie i uruchomienie w sobie pieśni duszy wyzwalamy się z cudzych schematów myślenia, mówienia i działania aby odzyskać pierwotną osobistą radość ze swojego życia. Umiejętności komunikacji z samym sobą wpływają bezpośrednio na osobiste dokonania człowieka.

 

 

Najnowsze od gosia

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.