Imiona są znakiem, zawierają informacje o karmie człowieka i jego mocy.

Imiona są naszym znakiem rozpoznawczym. Przez zawołanie, przez ich używanie zwracamy się do siebie samych i kreujemy potężne przekonania o własnej osobowości. Poszukujemy ciekawych lub popularnych imion dla dzieci, zależnie od naszych upodobań. Sygnujemy imionami dokumenty i podpisujemy się nimi często.

Imiona mają moc twórczą. Dla numerologa zestawienie imion i nazwisk jest kodem startowym od którego wychodzimy w aktualnej naszej inkarnacji. To właśnie zestawienie imion i nazwisk określa charakter naszych motywacji do działania. To zestawienie imion i nazwisk kreuje sposób porozumiewania się z otoczeniem i rodzaj celów do jakich będziemy dążyć w naszym życiu.

Dziś od urodzenia zgodnie z prawem , możemy dysponować dwoma imionami. Dodatkowo niektórzy z nas dysponują jeszcze imieniem opiekuna z sakramentu bierzmowania, o ile zostało ono zapisane w dokumentach kościoła. Poza tymi imionami możemy posługiwać się pseudonimami, i jako numerolog korzystam z odpowiedniego doboru pseudonimów aby ustawić dla każdego klienta odpowiednia dla niego kombinację. Zdarzają się bowiem takie zestawienie które hamują realizacje planów a czasami wręcz szkodzą samorealizacji.

Imiona niegdyś nadawane były w zupełnie inny sposób. Były synonimem osobowości i powołania. Imiona nadawane dziecku funkcjonowały do czasu pierwszej inicjacji w plemiennej wspólnocie. Potem otrzymywano imiona silniejsze, twórcze związane często z wewnętrzną mocą lub wykonywanym zajęciem. Kobiety zaś wstępując do rodziny męża rozszerzały lub zmieniały zestaw imion przyjmując nazwisko czy też przydomek rodzinny. Mężczyźni otrzymywali sekretne imiona dla wtajemniczonych w misteria lub sztuki, nie rzadko skrywali je przed ogółem społeczeństwa dbając o moc imienia. Na co dzień posługiwali się imionami powszechnymi, często tymi z dzieciństwa, lub męskiej inicjacji.

Dziś imiona są powszechne, stają się łupem drwin i śmiechu. Często więc młodzi ludzie instynktownie poszukują pseudonimów aby wzmocnić swoją osobowość, aby odwrócić los.

Numerologia pozwala w swej wiedzy skonstruować odpowiedni pseudonim dla każdego z potrzebujących wsparcia. Pozwala wzmocnić samorealizację i podnieść zdolność do komunikacji. Odpowiedni pseudonim ułatwia pracę nad własnym kształceniem i wspiera realizację karmicznej szkoły aktualnego wcielenia.

Bardzo popularnym imieniem jest Maria, imię to przez swoją pierwsza literę ustawia kontekst pracy zawodowej na systematyczną i metodyczną działalność, często mającą kontakt z papierami i przywiązaną do miejsca jej wykonywania. Maria to istota poszukująca harmonii w relacjach partnerskich, szczególnie ceni sobie ciepło domowego ogniska. Lubi podróżować z rodziną. Przez współpracę dąży do stabilnej i trwałej pozycji materialnej chcąc zabezpieczyć swoich bliskich. W imieniu tym zwierają się dwie ważne wibracje: mistrzostwo 11/2 i dług karmiczny 13/4. Mamy do czynienia ze starą duszą inkarnowaną na Ziemi wiele razy. Dusz ta ma za sobą wcielenie w którym była kapłanem pracującym wśród ludu, niosła ideały przez przykład własnego życia. Tamtej inkarnacji dysponuje wewnętrznym darem jasnowidzenia, jasnosłyszenia, mediumiczności, inspiracją miłością i oryginalnością. Po drodze wewnętrznej ewolucji zdarzyło jej się także inkarnować jako człowiek który żył kosztem innych, nie dbając o własną pracę. Dlatego też w tym życiu to właśnie jest aspekt dziewięciu zmian oczyszczających z dawnych nawyków kształtuje w ogniu codzienności konsekwencję działań i świadomość tego, że każde ograniczenie jest pozorne i czasowe.

Magia imienia przez poznanie numerologii, może wiele powiedzieć o tym skąd przyszliśmy i dokąd dążymy. Imię to numerologiczna księga inkarnacyjnych przemian.

Małgosia Brzoza numerolog

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.