Miłuj bliźniego swego jak siebie samego, a więc dbaj o siebie.

Przykazanie znane większej części ludzkości, całej chrześcijańskiej spuściźnie ideologicznej. Ale czy zaprawdę wypełniamy je? Czy je choć rozumiemy? Potocznie przekazywana prawda głosi: "Z pustego i Salomon nie naleje." Jak można dać coś czego się nie ma? Nie można. Więc jak dać miłość dziecku jeśli rodzic nie kocha siebie samego?

Czy to jest miłość... czy to jest iluzja?

Dbaj o siebie, człowieku dla własnego dobra.

Aż się rwie do krzyku pytanie, czy wiesz czego chcesz? Dokąd idziesz? Co da ci poczucie miłowania?

Są rożne potrzeby człowieka. Każdy z nas ma potrzeby dominujące i podrzędne.

Numerologia przedstawia dziewięć potrzeb człowieka:

 

 • 1 potrzeba PEWNOŚĆI - oznacza poczucie bezpieczeństwa.
  Spełniona jest świadomością zabezpieczenia przez macierzystą, stwórczą energię wszechświata, wszelkich naszych potrzeb bez ograniczeń.
 • 2 potrzeba WSPÓŁPRACY - oznacza poczucie przynależności.
  Spełniona jest świadomością współdziałania wszystkich istnień w przekazywaniu miłości, przez odczytywanie znaków własnej intuicji.
 • 3 potrzeba WYJĄTKOWOŚCI - oznacza poczucie bycia ważnym.
  Spełniona jest świadomością inności każdego z nas i równej duchowości każdego stworzenia dla macierzystej, nieustannie twórczej, energii wszechświata.
 • 4 potrzeba KOMFORTU - oznacza poczucie stabilizacji materialnej.
  Spełniona jest świadomością przejściowych form, warunków i kształtów materii, jako niezbędnego czynnika ewolucji i wznoszenia wibracji.
 • 5 potrzeba RÓŻNORODNOŚCI - oznacza poczucie wolności.
  Spełniona jest świadomością, że przez doświadczanie zmian zmysły ciała odczuwają niepokój, który podkreśla smak i atrakcyjność nowości; duch zaś zawsze jest nieograniczenie wolny i może zjednoczyć poczucie wolności z doznaniami umysłu i ciała.
 • 6 potrzeba WIĘZI EMOCJONALNEJ - oznacza poczucie bliskości.
  Spełniona jest świadomością miłości opiekuńczej, silnego związku ciała z energią emocji, które komunikujemy lub chowamy w naszym systemie energetycznym.
 • 7 potrzeba ROZWOJU - oznacza potrzebę doskonalenia siebie.
  Spełniona jest świadomością samokształcenia przez wiedzę i doświadczanie, przez kontemplacje piękna przyrody prowadzi do osiągnięcia poczucia jedności z wszechświatem.
 • 8 potrzeba WŁADZY DUCHA NAD MATERIĄ - oznacza poczucie kreacji własnego losu.
  Spełniona jest świadomością mocy naszych myśli i świadomością wielkiej wartości samokontroli emocji, uczuć i myśli.
 • 9 potrzeba WNIESIENIA WKŁADU - oznacza poczucie wypełnienia misji.
  Spełniona jest świadomością miłości uniwersalnej bez wymagań, stosowaniem prawa przebaczenia wszędzie gdzie miłość rozpuszcza wszystko inne.

Zawarłam te potrzeby w mojej ostatniej książce "Numerologia związków". Moi drodzy, możecie odkryć dwie najsilniejsze potrzeby swego życia poprzez odczytanie wibracji dnia narodzin, co uzyskujemy po zsumowaniu cyfr w dniu narodzin do liczb pierwszych. Na przykład 29=2+9=11=1+1=2, a więc osoba urodzona 28 będzie miała silną potrzebę w wibracji 2.

Druga silna potrzeba to wibracja numerologicznej Drogi Życia, czyli suma cyfr całej daty narodzin, np.: 29.12.1980=2+9+1+2+1+9+8+0=32=3+2=5, tak więc drugą silną potrzebą jest dla przykładowej osoby potrzeba w wibracji pięć.

Moi drodzy, rozumiejąc własne potrzeby, swoje doświadczenia w dzieciństwie możemy zauważyć jak kształtuje się nasze poczucie bycia kochanym, i możemy je świadomie zaspokajać. To właśnie rozumienie doświadczeń dzieciństwa jest kluczem do rozumienia siebie. Każda numerologiczna Droga Życia ma specyficzne ukształtowanie uwagi w dzieciństwie, i tak na przykład trójka jest wyczulona na momenty w których była nagradzana za wyjątkowo dobrze wypełnione zadania. Co wyostrzało jej potrzebę wyjątkowości i robienia czegoś. To z kolei powoduje, że w sytuacji poczucia zagrożenia trójka robi co się da aby tylko odwrócić uwagę od bólu.

Przeżywanie bólu jest mierzeniem się z Goliatem, czyli nie taki diabeł straszny jak go malują, ale to już praca dla psychologa. Ja tylko inspiruję państwa do poszukiwań.

Małgosia Brzoza numerolog

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.