Reinkarnacja w numerologii.

Numerologia to starożytna dziedzina wiedzy o powołaniu i możliwościach twórczych człowieka, pozwala odczytać z zapisu daty narodzin powody dzisiejszej inkarnacji. Dzięki interpretacji numerologicznej, każdy człowiek może wejrzeć w plan lekcji na to życie. Każdy może poznać swoje karmiczne powody wcielenia właśnie tutaj i w tym czasie. Numerologia nie przepowiada przyszłości, nie wróży zdarzeń, ale określa typ doświadczeń, przestrzega przed ewentualnymi zagrożeniami. Zawsze szanuje wolną wolę i prawo wyboru, określa jednak kierunek działań korzystnych w życiu. Mamy w numerologii narzędzie ułatwiające dokonywanie wyborów, narzędzie które charakteryzuje nam rodzaje działań korzystnych w konkretnych okresach życia.

Związki partnerskie z poprzednich wcieleń często są rodzinnymi układami a poza nimi doświadczane są intensywnie przez osoby urodzone we wrześniu, oraz tych którz zdecydowali się na urodzenie dnia miesiąca: 9, 18, 27. Bowiem każde z tych dzieci kończy stare relacje i związki z poprzednich inkarnacji.

Istoty, które zdecydowały się na urodzenie w listopadzie, lub dnia 11 albo 29, powołane są do niesienia mistrzostwa wewnętrznej etyki, nauczania zasady równowagi: "dawaj drugim to czego pragniesz dla siebie". Dzieci z taką datą narodzin mają ogromną wrażliwość i naturalne dary jasnowidzenia i jasnosłyszenia. Były niegdyś kapłanami z ludu mają więc powołanie do wypełnienia.

Szczególnie wielkie możliwości niesie ze sobą wibracja dnia urodzenia 27, która wyróżnia osoby mające za sobą inkarnację na wschodzie, w okolicach Indii, Mongolii i Tybetu. Towarzyszy ona wszystkim istotom o wielkiej mocy duchowej rozwiniętą przez wyrzeczenia i ascezę. To znaczy, że w tamtym wcieleniu nie zostały rozwinięte relacje w związkach partnerskich i relacjach rodzinnych. Tak więc teraz korzystanie z wielkiej mocy duchowej jest uwarunkowane podjęciem współpracy w związku partnerskim. Rozwój duchowy dokonuje się przez dążenie do wspólnego celu z zachowaniem własnej niezależności.

Istoty które potrzebowały inkarnacji rozwijającej ducha dla dobra ludzkości wybierają dzień urodzenia o wibracji 7, 16, 25 lub lipiec. Mamy tu do czynienie z istnieniami, które mają silnie zakorzenione nawyki z poprzedniej inkarnacji w rodzie wysoko arystokratycznym lub królewskim. Wszyscy wybierający wibrację siedem, posiadają wysoko ukształtowane poczucie własnej godności i nawykowy system obronny odsuwania się w momencie poczucia zagrożenia. Zachowanie takie skutkuje niestety oskarżeniami otoczenia o nadmiar dumy, pychy i zarozumialstwa. Dlatego tak ważne jest zadbanie o komunikację w zestawieniu imion i nazwisk dla tych osób.

Osoby, które urodziły się w sierpniu lub 8, 17, 26 dnia miesiąca były we wcześniejszych inkarnacjach wojownikami i szamanami. Są to istoty silne, niezależne, powołane do obrony sprawiedliwości. Życiem swoim niegdyś broniły własnych racji i przekonań. Osoby z silnie zaznaczoną wibracją osiem bronią własnych decyzji i poszukują równowagi między zdobyczami materialnymi a duchowym rozwojem. Podświadomie korzystają z wielkiej duchowej wiedzy, z energii ziemi i kontaktu z drzewami.

Rozpisując numerologiczny program życia dla każdej daty narodzin, znajdujemy odpowiedzi na pytania dlaczego tu i dlaczego teraz, a oglądając zawartość imion i nazwisk możemy określić jakie wcześniejsze inkarnacje zadecydowały o wyborze takiego właśnie urodzeniowego programu. To tak jakbyśmy będąc już na studiach doznali amnezji i potem na nowo odkrywali kierunek, przedmioty, terminy zajęć. To tak jakby dziwiły nas zdarzenia codzienne a po usystematyzowaniu oczekiwań i planu zajęć staną się one dla nas oczywiste. Numerologiczna droga życia to taki plan zajęć na to właśnie trwające wcielenie.

Małgosia Brzoza numerolog

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.