Uzdrawiająca moc wdzięczności.

Kochani, wiele osób, z którymi dane mi było pracować nosi w sobie lęki i bolesne sytuacje doświadczone w relacji z ojcem lub matką.

Ponieważ na poziomie energii związek dziecka z rodzicami biologicznymi jest bardzo ważny, bowiem jest dziedzictwem rodów (czyli przekazaniem tego co zapisane w kodach DNA i pamięci krystalicznej po ojcach ojców i matkach matek), dlatego proponuję narzędzie informacyjne (umysłowe), które przywraca kontakt z tym, co dobre w dorobku naszych przodów.

Pamiętajmy  tym, że postępowanie naszych rodzicieli, było i jest zawsze najlepsze jak potrafią. Nawet jeśli ich postepowanie jest szkodliwe i toksyczne. Nie umieją dać z siebie w tej chwili nic lepszego.

Każdy z nas posiada  na pewno w przeszłości chwalebnych, pięknych i drogocennych przodków tak ojców jak i matki rodu. Czy żyli oni 100 czy 500 czy 2000 lat temu nie ma znaczenia. Zawsze możemy dopuścić do działania ich moc i dobroć. Jednym ze sposobów na uruchomienie tej wspierającej energii, która w nas jest, jest modlitwa wdzięczności. Można po prostu zapalić świecę z intencją: Wysyłam złote światło wdzięczności do wszystkich moich Ojców Ojców i Matek Matek, za przekazanie oddechu życia.

Wdzięczność jest głęboko harmonizującą energią, jeśli wyślemy ją do naszych przodków, działa jak wielki snop światła w przeszłość i na 6 pokoleń do przodu. Pomaga przejawiać to co w rodzie naszych ojców i matek najlepsze.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.