Kiedy poznasz swoją osobowość i karmę, wiedza pomoże Ci rozwinąć skrzydła, uzdrowić emocje ... przywrócić doskonałość duszy. Do tego służy NUMEROLOGIA.
Kiedy poznasz swoją osobowość i karmę, wiedza pomoże Ci rozwinąć skrzydła, uzdrowić emocje ... przywrócić doskonałość duszy. Do tego służy NUMEROLOGIA.

Imiona są znakiem

Imiona są naszym znakiem rozpoznawczym. Przez zawołanie, przez ich używanie zwracamy się do siebie samych i kreujemy potężne przekonania o własnej osobowości. Poszukujemy ciekawych lub popularnych imion dla dzieci, zależnie od naszych upodobań. Sygnujemy imionami dokumenty i podpisujemy się nimi często.

Imiona mają moc twórczą. Dla numerologa zestawienie imion i nazwisk jest kodem startowym od którego wychodzimy w aktualnej naszej inkarnacji. To właśnie zestawienie imion i nazwisk określa charakter naszych motywacji do działania. To zestawienie imion i nazwisk kreuje sposób porozumiewania się z otoczeniem i rodzaj celów do jakich będziemy dążyć w naszym życiu.

Dziś od urodzenia zgodnie z prawem , możemy dysponować dwoma imionami. Dodatkowo niektórzy z nas dysponują jeszcze imieniem opiekuna z sakramentu bierzmowania, o ile zostało ono zapisane w dokumentach kościoła. Poza tymi imionami możemy posługiwać się pseudonimami, i jako numerolog korzystam z odpowiedniego doboru pseudonimów aby ustawić dla każdego klienta odpowiednia dla niego kombinację. Zdarzają się bowiem takie zestawienie które hamują realizacje planów a czasami wręcz szkodzą samorealizacji.

Imiona niegdyś nadawane były w zupełnie inny sposób. Były synonimem osobowości i powołania. Imiona nadawane dziecku funkcjonowały do czasu pierwszej inicjacji w plemiennej wspólnocie. Potem otrzymywano imiona silniejsze, twórcze związane często z wewnętrzną mocą lub wykonywanym zajęciem. Kobiety zaś wstępując do rodziny męża rozszerzały lub zmieniały zestaw imion przyjmując nazwisko czy też przydomek rodzinny. Mężczyźni otrzymywali sekretne imiona dla wtajemniczonych w misteria lub sztuki, nie rzadko skrywali je przed ogółem społeczeństwa dbając o moc imienia. Na co dzień posługiwali się imionami powszechnymi, często tymi z dzieciństwa, lub męskiej inicjacji.

Dziś imiona są powszechne, stają się łupem drwin i śmiechu. Często więc młodzi ludzie instynktownie poszukują pseudonimów aby wzmocnić swoją osobowość, aby odwrócić los.

Numerologia pozwala w swej wiedzy skonstruować odpowiedni pseudonim dla każdego z potrzebujących wsparcia. Pozwala wzmocnić samorealizację i podnieść zdolność do komunikacji. Odpowiedni pseudonim ułatwia pracę nad własnym kształceniem i wspiera realizację karmicznej szkoły aktualnego wcielenia.

Bardzo popularnym imieniem jest Maria, imię to przez swoją pierwsza literę ustawia kontekst pracy zawodowej na systematyczną i metodyczną działalność, często mającą kontakt z papierami i przywiązaną do miejsca jej wykonywania. Maria to istota poszukująca harmonii w relacjach partnerskich, szczególnie ceni sobie ciepło domowego ogniska. Lubi podróżować z rodziną. Przez współpracę dąży do stabilnej i trwałej pozycji materialnej chcąc zabezpieczyć swoich bliskich. W imieniu tym zwierają się dwie ważne wibracje: mistrzostwo 11/2 i dług karmiczny 13/4. Mamy do czynienia ze starą duszą inkarnowaną na Ziemi wiele razy. Dusz ta ma za sobą wcielenie w którym była kapłanem pracującym wśród ludu, niosła ideały przez przykład własnego życia. Tamtej inkarnacji dysponuje wewnętrznym darem jasnowidzenia, jasnosłyszenia, mediumiczności, inspiracją miłością i oryginalnością. Po drodze wewnętrznej ewolucji zdarzyło jej się także inkarnować jako człowiek który żył kosztem innych, nie dbając o własną pracę. Dlatego też w tym życiu to właśnie jest aspekt dziewięciu zmian oczyszczających z dawnych nawyków kształtuje w ogniu codzienności konsekwencję działań i świadomość tego, że każde ograniczenie jest pozorne i czasowe.

Magia imienia przez poznanie numerologii, może wiele powiedzieć o tym skąd przyszliśmy i dokąd dążymy. Imię to numerologiczna księga inkarnacyjnych przemian.

Małgosia Brzoza numerolog

Kontakt

numerolog 1

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.
AKCEPTUJĘ WIĘCEJ INFORMACJI