Kiedy poznasz swoją osobowość i karmę, wiedza pomoże Ci rozwinąć skrzydła, uzdrowić emocje ... przywrócić doskonałość duszy. Do tego służy NUMEROLOGIA.
Kiedy poznasz swoją osobowość i karmę, wiedza pomoże Ci rozwinąć skrzydła, uzdrowić emocje ... przywrócić doskonałość duszy. Do tego służy NUMEROLOGIA.
Szanowni Państwo, pytają państwo o możliwość rozmowy ze mną. Konsultacje Indywidualne przy okazji możliwe są warsztatów dzień przed lub dzień po warsztatach, chętni mogą ustalać czas spotkań z organizatorami: Anna Weselitel. 501 254 488Warszawa, Kraków, Wrocław Joanna Brudzińskatel. 797 130 616Poznań Adam Muzyka tel. 781 126 388Gdynia W wyjątkowych sytuacjach poprzez skype: numerolog1.Konsultacje mogą dotyczyć kilku osób i pozwalają państwu zadawać pytania. Portret numerologiczny to mapa i plan wcielenia - to informacyjny rodzaj pracy. Portret wykonuje się raz w życiu i on zawsze jest aktualny. Każda z tych form pracy: Portret Numerologiczny i Konsultacje - to zupełnie inne narzędzie. Konsultacja jest żywą rozmową. Pozwala pracować z procesami świadomości jeśli osoba z którą rozmawiam jest na to gotowa. Procesy pozwalają nawiązywać połączenia energetyczne z przodkami, równoważyć energię lubkomunikację z osobami, które są lub były w naszym życiu. Konsultacja osobista pozwala na pracę procesową i nad kodami emocjonalnymi w stanie relaksu a…
KODY REINKARNACJI - warsztaty procesowe. Reinkarnacja wiedzie nas ścieżkami poprzez różne role w Rodzie i na Planecie, możemy poprzez energię akceptcji życia i roli oraz MIłości do Siebie w każdej z tych roli wyjść punkotwo z nawyków i schematów powtarzanych przez wieki. Te warsztaty ustawiają dla każdego uczestnika możliwość wyjścia z jakiegoś schematu. Każdy moze ustawić jeden swój temat w ciągu tych dwu dni.
Strona 1 z 2

Kontakt

numerolog 1

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.
AKCEPTUJĘ WIĘCEJ INFORMACJI